ВК «Сокіл» Жашківської громади – срібні призери обласного чемпіонату з волейболу | Новини Жашківа

У період із жовтня по грудень проходив Чемпіонат Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини. Загалом в змаганнях взяли участь 13 команд, серед яких збірна Жашківської громади з волейболу, що посіла 7 місце, та ВК «Сокіл» (с Соколівка), якій вдалося вийти у фінал.

Фінальні ігри проходили 12 грудня в спортивному залі КП МСК "Дніпро", де наші земляки гідно відстояли честь Жашківської громади. У напівфіналі учасники ВК «Сокіл» Жашківської ТГ завдали поразки амбітній команді Золотоніської ТГ з рахунком 3:1 та вийшли у фінал турніру, де вже суперниками наших земляків були волейболісти Паланської ТГ. Ця зустріч стала надзвичайно видовищною, оскільки у напруженому поєдинку зійшлися гідні один одного команди, до слова – минулорічні фіналісти.

У результаті запеклої боротьби, з рахунком у партіях 2:3, соколівчани стали срібними призерами престижного волейбольного турніру Черкаської області серед територіальних громад. За рішенням організаторів та суддів, «кращим пасуючим»  турніру визнано Дмитра Дерев’янченка, а «кращим блокуючим» – Юрія Лісового, що в складі ВК «Сокіл».

За підсумками сезону 2021 року, ГО "Федерація волейболу Черкащини" та Черкаською обласною організацією ФСТ "Спартак" Жашківській територіальній громаді було винесено подяку за популяризацію і розвиток волейболу в громаді. Такою ж подякою відзначено гравця та президента ВК «Сокіл» Олександра Косенюка, який є депутатом Жашківської міської ради та заступником директора ПОП «Соколівка», що фінансово підтримує соколівську волейбольну команду.

Вітаємо наших спортсменів з новими здобутками! Бажаємо волейболістам рухатися тільки вперед і підкорювати нові п’єдестали.

Previous post Заради Мото Сант у Черкасах перекриють бульвар Шевченка — Новини Черкащіни