Влада вважає, що більшість смілян хочуть відновлення нормального навчання у школах під час війни

Деталі

 

 

У своєму інтерв’ю для сайту «18 000» міський голова Сміли Сергій Ананко розповів, що у нашому місті проводилося опитування серед батьків школярів щодо відновлення повноцінного нормального денного навчання учнів з 1 вересня.
Опитування показало, що від 55 до 60 % батьків бажають відновлення офлайн навчання. У Смілі працювала комісія районної військової адміністрації, із залученням працівників ДСНС та наших освітян, яка об’їхала всі навчальні заклади міста та вивчила готовність до нового навчального року.
«Звичайно, не в всіх школах є укриття. Історично будівлі будувалися давно і не всі мають відповідні приміщення. Із 12 закладів загальної середньої освіти ми подали на розгляд РВА 11 і чекаємо висновку комісії. На сесії міської ради виділили кошти для ремонту укриттів у тих навчальних закладах, де вони є. Нелогічним буде говорити про відкриття закладів до отримання відповідних висновків комісії. Після цього ми готові виділяти кошти для проведення ремонтів в укриттях, аби відновити повноцінне офлайн навчання.
Звичайно, багато батьків проти такого формату навчання, але їх меншість. У нас також відкриті частково дошкільні навчальні заклади, де ми змогли облаштувати укриття – це переобладнані підвали та овочесховища. В цілому ми готові максимально сприяти саме відновленню офлайн навчання з 1-го вересня, — сказав Сергій Ананко. — Багато хто каже, що ми навчалися у дистанційному форматі під час карантину, тому давайте продовжимо. Але опитування показує, що більшість за офлайн. Тому ми повинні готуватися і, на мою думку, у тих навчальних закладах, де є можливість організувати укриття, ми повинні його організовувати».

scroll back to top

Previous post Читачі 18000 зібрали 52 тисячі бійцям на «підсилення вух» — Новини Черкасс
Next post Тіктокерці, яка хаяла країну і виправдовувала окупантів, дали 4 роки умовно

Добавить комментарий