Вночі заморозки, а вдень помірно тепло: на Черкащині очікується суха і сонячна погода — Новини Черкас за сьогодні

Формувати погоду на Черкащині продовжує осінній антициклон, який забезпечуватиме жителів регіону переважно сонячною, сухою та маловітряною погодою з температурним фоном другої половини жовтня, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У нічні години стовпчики термометрів прямуватимуть до нульової позначки з найбільшою ймовірністю легких заморозків 1-3° на поверхні грунту та місцями у повітрі, тоді як вдень повітря зуміє прогріватися до 11-16º тепла.

За рахунок особливо холодних ночей виникає необхідність початку опалювального періоду в закладах соціальної інфраструктури, особливо у дитячих закладах та лікарнях.

Антициклон «завис» і для відновлення руху атмосфери потрібне перезавантаження. За попередніми розрахунками, у другій половині жовтня, прогнозуємо активізацію циклонічної діяльності. Під натиском активного циклону «Benni» з північного заходу погода зміниться.

Previous post Розпочався продаж квитків на показ документального фільму про російсько-українську війну — Новини Черкас за сьогодні
Next post На Черкащині рятувальники тричі ліквідовували пожежі на відкритих територіях — Происшествия в Черкассах

Добавить комментарий