Деталі
Під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку вогнеборці врятували двох людей.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, подія сталася днями у місті Кам’янка.
Рятувальники вивели із щільно задимленого приміщення жінку 1959 року народження та врятували дівчину 2009 року народження. У неї гостре отруєнням чадним газом. Постраждалу госпіталізували до лікувального закладу.
«Пожежу ліквідували рятувальники 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. Причиною пожежі стало коротке замикання в електромережі», — підсумовують в обласному управлінні ДСНС.

