Вогнеборці врятували двох людей

Деталі

Під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку вогнеборці врятували двох людей.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, подія сталася днями у місті Кам’янка.
Рятувальники вивели із щільно задимленого приміщення жінку 1959 року народження та врятували дівчину 2009 року народження. У неї гостре отруєнням чадним газом. Постраждалу госпіталізували до лікувального закладу.

 

«Пожежу ліквідували рятувальники 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. Причиною пожежі стало коротке замикання в електромережі», — підсумовують в обласному управлінні ДСНС.

scroll back to top

Previous post За кошти Європейського інвестиційного банку триває капремонт приміщень та укриття в обласній психіатричній лікарні
Next post Поліцейському з Донеччини, який втратив зір на передовій, вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня — Новини Черкащіни

Добавить комментарий