Волонтери Черкащини виконали роль Діда Мороза й привітали учнів школи-інтернату — Новини Черкасс

Фото Павла Собка

Про це написав волонтер Павло Собко.

У ролі Діда Мороза були волонтери групи “Койоти” разом з Оксаною Шитик і Сергієм Федоренком.

Фото Павла Собка

Діти отримали пральну машину, теплий одяг та взуття, канцтовари, книги, розвиваючі ігри, спортивний інвентар, фрукти, соки та солодощі.

Фото Павла Собка

“І знову хочеться голосно прокричати: “Люди, дякуємо вам за ваші добрі серця!” Разом нам знову вдалося влаштувати для цих діток свят”, – написав черкащанин Павло Собко.

Фото Павла Собка

Нагадаємо, черкаські волонтери вже не раз зустрічались із вихованцями школи-інтернату, нещодавно передавали гуманітарку бійцям на схід країни.

Previous post Черкаські синоптики розповіли, яка погода буде на цих вихідних (ВІДЕО)
Next post Черкаська громада на сьомому місці в рейтингу фінансової спроможності — Новини Черкасс

Добавить комментарий