Волонтери ГО «Воля і Право» передали «Чорним Запорожцям» спорядження

Деталі

Невтомні волонтери ГО «Воля і Право» передали «Чорним Запорожцям» спорядження.
Про це повідомляє Валерія Бандурко, голова Черкаської районної військової адміністрації.
За її словами, це був лише один із виїздів цих волонтерів до захисників. Їх робота — це постійні, нескінченні пошуки можливостей допомогти бійцям на передовій.
«Громадська організація ГО «Воля і Право» з початку повномасштабного вторгнення допомагає нашим Силам оборони. Цього разу волонтери відвезли необхідне для 72 ОМБР «Чорні Запорожці». Героїчній бригаді, завдяки яким відбулося чимало переломних моментів у боротьбі з ворогом», – розповідає пані Валерія.
І уточнює, волонтери передали захисникам спальні мішки, каремати, медичні препарати, каву, консерви, крупи, макаронні вироби, засоби гігієни, смаколики та навіть корм для чотирилапих.

 

«Не мало важливим є аспект моральної-психологічної підтримки нашого війська, саме в таких наших спільних діях військовослужбовці відчувають заради кого воюють і кого захищають», – наголошує Валерія Бандурко і закликає допомагати нашим ЗСУ.
«У цій справі навіть найменша підтримка військових надважлива, адже все разом у комплексі формує частину боєздатності нашої армії. Завдяки багатьом із вас, військові частини поповнюються необхідним. Працюємо на перемогу рідної України разом, вдячна вам усім», – підсумовує Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post Смілянська молодіжна команда захистила свій проект
Next post За минулий тиждень в області сталася 31 ДТП, 2 людей загинули, 35 – у лікарнях

Добавить комментарий