Волонтери району забезпечили військових стралінками та генераторами

Деталі

Усе важливе робиться тільки тоді, коли є підтримка друзів. Саме завдяки такій підтримці у нашому районі функціонує хаб-склад.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
Вона каже, що майже щоденно тут приймаються та відправляються гуманітарні вантажі військовим підрозділам, громадам та громадським організаціям.

 

За її словами, маленькими кроками до великої мети, тож подяка за благодійну підтримку: плюс два Starlink для наших Сил оборони від волонтера Юрия Нечитайлова, один бензиновий генератор потужністю 3 Кв від волонтера Віталія Юцевича, ще плюс один Stalink від волонтера Игоря Склянка, бензиновий генератор, продукти харчування та медикаменти від Олександра Темнохода та Віталія Колісника, зібрали цю допомогу разом з волонтерською асоціацією «SOS Vesuviana».
«Турнікети та корм для тварин від волонтера Олега Грушевского, 44 короби вологих серветок від громадської організації «Група Патріот», 500 кг цибулі для забезпечення харчування військовослужбовців від фермерів з міста Черкаси. Які ми одразу ж і відвантажили», – наголошує пані Валерія.
І уточнює,той, хто хоч раз займався волонтерством, розуміє скільки власних сил і часу потребує ця діяльність.
«Тож дякую і ціную вашу допомогу!», – підсумовує голова РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post У Смілянській первинці поліпшені умови перебування пацієнтів
Next post В області працюють 195 пунктів незламності

Добавить комментарий