Волонтерський центр гімназії імені В.Т. Сенатора наближає Перемогу

Деталі

 

 

З перших днів війни педагогічний колектив гімназії імені В.Т. Сенатора долучився до волонтерської діяльності.
Спочатку були нелегкі чергування поруч з людьми, які виїжджали із зони активних бойових дій. Той, хто рятувався від війни, цілодобово був оточений турботою і увагою.
Згодом колектив гімназії долучився до продуктового фронту. Майже без вихідних педагогічний колектив збирав продуктові набори, а на шкільній кухні виготовляв щодоби до сотні баночок зі смачною тушкованкою.
У той же час на базі гімназії було організовано швейну майстерню. Розпочала вона роботу з пошиття пледів переселенцям в дорогу та ремонту їхнього одягу.

 

 

Пізніше до майстерні звернулися військові та смілянський волонтерський осередок ГО «Самооборона СІЧ» із замовленням на пошиття амуніції.

 

 

Робота набирала обертів, асортимент продукції було значно розширено: білизна для шпиталів, натільний одяг для військових, ремонт медичних турнікетів, автокрісел, пошиття сигнальних прапорів, строп для евакуації поранених тощо.

 

 

 

Останнім великим замовленням для волонтерів гімназії було виготовлення плащів, які захищатимуть хлопців із ЗСУ від негоди.

 

Наразі у співпраці з ГО «Самооборона СІЧ» плащі вже передані на передову.

 

Волонтерський центр Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т. Сенатора» щиро дякує містянам за матеріальну підтримку.

«Ми постійно працюємо, намагаючись задовольнити запити наших оборонців та госпіталів у білизні, одязі. Придбана з вашою допомогою тканина, використана для пошиття плащів, які незабаром будуть захищати хлопців від негоди. Висловлюємо подяку особисто: Бондар Тетяні Володимирівні, Харченко Юлії Іванівні, Яковлєвій Наталії Іванівні, Шалаховій Зої Володимирівні, Бабіцькому Сергієві Івановичу, Калашник Ларисі Євгенівні, Стеблині Дмитрові Дмитровичу, Маслюку Володимиру Євгеновичу та усім небайдужим містянам, які долучилися до збору коштів. Лише разом до Перемоги! Тримаймо стрій!» — написали педагоги на сторінці гімназії у Фейсбук.

scroll back to top

Previous post Машина злетіла у кювет: внаслідок ДТП загинула людина
Next post На 5 днів перекриють рух по вулиці Незалежності

Добавить комментарий