«Все життя навчаюсь»: черкаський депутат-чиновник став студентом — Новини Черкасс

Депутат Черкаської міської ради і за сумісництвом заступник директора департаменту соціальної політики Сергій Рубан став студентом денної форми навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та отримав право на відстрочку від військової служби.

У коментарі “18000” депутат не став підтверджувати цю інформацію і спробував віджартуватися.

Відповідно до наказу, опублікованому на сайті Черкаського національного університету, Рубан Сергій Леонідович зарахований на навчання за спеціальністю публічне управління та адміністрування, для цього він подав відповідні заяви та пройшов вступні іспити, на яких набрав достатню для зарахування кількість балів. Навчатися Рубан має на денній формі навчання, що, крім іншого, дозволяє йому отримати відстрочку від проходження військової служби на час навчання.  

Сергій Рубан був обраний до місцевої ради за списком партії “Європейська солідарність” і певний час очолював комунальне підприємство “Дирекція парків”. Весною 2022-го Рубана було звільнено з підприємства після закінчення дії терміну однорічного контракту.

Після цього його призначили на посаду заступника директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. Ця посада була тимчасово вивільнена внаслідок мобілізації попередника Рубана – Олега Гудзенка, нині він боронить Україну у складі однієї з військових частин.

У коментарі “18000” Рубан ані підтвердив, ані спростував свій вступ та просив продемонструвати йому відповідні документи:

– Нічого собі, не бачив, нічого не чув, як тільки вступлю, скажу вам першим, – спробував віджартуватися депутат-чиновник.

Після того, як журналіст “18000” продемонстрував йому наказ про зарахування, Рубан не став спростовувати, що мова саме про нього:

– Все життя навчаюсь, є різні плани навчання, – зазначив Рубан у відповідь на запитання про те, як буде поєднувати роботу в департаменті та денну форму навчання.

У наказі про зарахування зазначається, що Рубан Сергій Леонідович став студентом вищого навчального закладу та мав освіту, яку здобув у 2009 році. Номер та серія диплому відповідають здобувачу освіти Уманського державного  педагогічного  університет імені Павла Тичини кваліфікації вчителя історії та правознавства, про що зазначається і у біографічній довідці самого Рубана.

Профільна заступниця міського голови Черкас Анатолія Бондаренка Марина Гаркава, яка курує соціальну галузь, де працює Рубан, зазначила, що їй нічого не відомо про його вступ до університету, тому вона не може нічого сказати про те, як це вплине на його роботу. 

 

Previous post Уранці в Черкасах сталася аварія: двоє людей в лікарні (ФОТО) — Новини Черкасс
Next post Смілянська молодіжна команда захистила свій проект

Добавить комментарий