Введено в дію нову будівлю обласної швидкої допомоги

Деталі

Проєкт-мрія, що став реальністю: наша Екстренка нарешті з повноцінним центром – об’єкт уже зданий в експлуатацію.
Про це інформує голова ОВА Ігор Табурець.
За його словами, це важливо як для її працівників, так і для кожного черкащанина, якому знадобиться звернутися по допомогу на «103».
«Централізована диспетчерська, навчальні кабінети, укриття – тут є все для повноцінної роботи. І мова насправді не лише про ремонт, а передовсім про належні умови для нашої передової порятунку життів, про повноцінну сервісність служби, про стійкість», — говорить пан Ігор.
І додає, для команди нашої ОВА цей проєкт був надпріоритетним. Було докладено максимум зусиль для того, щоб він був підкріплений належним фінансовим ресурсом – коштами Надзвичайної кредитної програми для відновлення України з European Investment Bank за співфінансування з обласного бюджету.
«Дякую всім, хто був поруч, вірив і допомагав. Депутатам обласної ради – за ухвалення потрібних рішень. За особисте лідерство – директору Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігорю Фесуну. Ми фіналізуємо проєкт. Але нова історія Центру лише починається», — підсумовує голова ОВА Ігор Табурець.

Більше і детальніше– у відео:

Previous post У Смілі оновлять харчоблок школи №11: фінансування вже надійшло
Next post Торік у нашу область релокувалося 391 підприємство

Добавить комментарий