У Балаклеївський Центр доставили гуманітарну допомогу

Деталі

Традиційно, уже вп’яте цього року, Центр надання соціальних послуг Балаклеївської сільської ради отримав гуманітарну допомогу для дітей та дорослих. Завдяки цьому сім’ї, які потребують підтримки, одержать одяг, шкільне приладдя та іграшки, візочки для дітей з особливими потребами.

 


Таку гуманітарну допомогу організовано за сприяння Галини Кравченко, районного депутата ВО «ЧЕРКАЩАНИ», колишнього керівника територіального центру соціальної допомоги Смілянського району.

 

Також з ініціативи Галини Олександрівни одяг та взуття було доставлено і в Ротмістрівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Цього літа відбулося дві такі поїздки.
«Ми часто недооцінюємо потребу незахищених верст населення у простих, побутових речах. Радію, що через подібні гуманітарні допомоги у родини потрапляють такі необхідні їм одяг, шкільне приладдя для діток, постільна білизна для людей похилого віку», –говорить Галина Олександрівна.
За її словами, такі прості речі є підтримкою для багатьох родин і дозволяють їм не витрачати кошти, яких часто бракує.
«До прикладу, пишаюся тим, що нам вдалося роздобути нові українські хустини для бабусь із Ротмістрівського будинку-інтернату. Така маленька річ, а скільки принесла радості», – каже пані Галина.
До речі, на рахунку Галини Кравченко чимала доброчинна діяльність. Наразі, по добрій звичці, до неї звертаються із різними соціальними питаннями – сприяння у відновленні пенсії, вирішення кризових ситуацій у родинах.

scroll back to top

Previous post У Смілі повторно виправдали будівничих «Золотої підкови» | Новони Черкащіни — огляд політики
Next post Тепер Сміла вночі освітлюється за двома різними графіками

Добавить комментарий