У центрі біля бібліотеки покладуть тротуарну плитку, але зараз знищили розкішну клумбу

Деталі

Багато років поблизу центральної міської бібліотеки імені Олени Журливої квітувала розкішна клумба. Працівниці читальні взяли над нею шефство, вирощували різні сезонні рослини, вона завжди була доглянутою і квітучою, прикрашала центр міста, викликала захоплення читачів і перехожих.

 

 

Але, на жаль, під час термінового ремонту водомереж, працівники КП «ВодГео» перекопали ту клумбу. Бібліотекарки розказують, як намагалися врятувати кущі троянд і викопували їх прямо перед ковшем трактора. Не всі рослини вдалося зберегти. Через необхідні для міста ремонті роботи клумбу було знищено.
Директор ЦБС Ірина Огус розповідає, що також жалкує за клумбою, яку наскільки перекопали, що там вже не було за що боротися.
Проте у міській раді директорку закладу переконали, що наступного року перед бібліотекою покладуть нову плитку. Можна буде внести зміни до проєкту і на бажання жителів міста відновити клумбу. У будь-якому разі місце перед бібліотекою буде озеленене. За проєктом там планують встановити креативні тумби і на них розвісити квіти. Можливо, це буде якийсь сучасний варіант декорування центру міста.

scroll back to top

Previous post Міського депутата призначили головним лікарем КНП «Смілянська міська лікарня»
Next post Відбулась сесія міської ради, ухвалено ряд актуальних питань для нашого міста

Добавить комментарий