У центрі Сміли відбувся велелюдний благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ — Новини Черкащіни


13 травня 2023, 20:15

Сьогодні головний бульвар Сміли перетворився на гомінливий і велелюдний ярмарок, організований на підтримку Збройних Сил України в рамках проекту «Сміливим від смілян».

У цій благодійній акції, яка пройшла за сприяння міського голови Сергія Ананка, взяли участь понад два десятки навчальних закладів, приватних підприємців, майстрів і майстринь на будь-які смаки: кондитери, кухарі, перукарі, гончарі, швачки, різноманітні аматори. За той час, коли розпочалася повномасштабна агресія росії проти країни, Сміла уперше проводить таке масове свято доброти і підтримки наших мужніх захисників.

Учасників акції привітав голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, який дав високу оцінку ініціативі смілян, взяв безпосередню участь у ярмарку, охоче спілкувався з городянами і гостями міста.

До тих, хто зібрався на бульварі, звернулися заступниця міського голови Тетяна Карло, командир військової частини полковник Анатолій Стуженко, фундатор Черкаського патріотичного музею захисників України Олексій Святенко.

На проведеному аукціоні були виставлені оздоблені традиційним українським розписом артилерійські гільзи, уламки ворожих безпілотних апаратів та інші речові свідчення нинішньої кривавої війни.

Були покладені живі квіти до пам’ятного знаку «Мамина весна» — на вдячність матерям, котрі виховали справжніх українських патріотів.

Сьогодні ж надвечір у центральному міському Будинку культури в рамках цього проекту відбудеться благодійний концерт.

Усі зібрані кошти будуть передані на військові потреби окремого батальйону «Черкаські стрільці» та іншим військовим підрозділам ЗСУ.

Олександр Слєпцовський

Джерело

Previous post На Черкащині за січень — квітень сплачено 112,5 млн гривень акцизного податку — Новини Черкащіни
Next post Майже півтори сотні черкаських енергетиків взяли участь у відновленні енергомереж Миколаївщини — Новини Черкащіни

Добавить комментарий