На один листочок менше стало на “Дереві надії” у центрі Звенигородки.
Цей листок зі своїм ім’ям та прізвищем, особисто зняв княжанин Іван Литвин, якого урочисто зустрічала громада після повернення з полону, інформує пресслужба Звенигородської міськради.
Шлях Івана Литвина додому був непростим. Він пішов до лав Збройних Сил України добровольцем, мобілізувавшись 4 березня 2022 року. Як стрілець-снайпер десантно-штурмового батальйону, він пройшов через найважчі випробування на фронті. Свій останній бій перед неволею Іван прийняв 6 січня 2025 року під час виконання завдань у Курській області. Тоді, в бою побіля населеного пункту Бердин, він і потрапив до полону.
Додому Захисник повернувся в межах 73-го обміну полоненими, що відбувся 24 квітня.
