У Черкасах для студентів профтехучилищ влаштували спартакіаду | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Учні профтехучилищ змагалися у Черкасах на майданчику з кросфіту на пляжі Казбетський. Тут за ініціативи департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради організували фізкультурно-оздоровчий захід «Крок до перемоги» серед здобувачів професійно-технічної освіти.

Як зазначив директор освітнього департаменту Богдан Бєлов, метою заходу є залучення до рухової активності учнів профтехучилищ, пропаганда здорового способу життя серед юнацтва та молоді.

Участь у спартакіаді взяли команди 4 навчальних закладів: ДНЗ «Черкаський професійний ліцей», ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей», ДНЗ «Черкаське вище професійне училище», ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій». У кожній команді було по 10 осіб.

Змагання складалися з шести естафет. Під час проведення використовували різноманітний інвентар: фішки, ключки, м’ячі, бронежилети, штучні міни та автомати. У підсумку усі команди нагородили кубками в номінаціях: «Сильні», «Мужні», «Відважні» та «Спритні».

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Previous post У Черкасах попрощаються з захисником Маріуполя, який загинув через теракт в Оленівці | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Поліцейські викрили черкащанина, який зберігав удома набої різного калібру

Добавить комментарий