У Черкасах двом жінкам вручили державні відзнаки «Мати-героїня»

 

У Черкасах двом жителькам міста вручили державні нагороди та присвоїли почесне звання "Мати-героїня".
Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Відзнаки жінки отримали перед початком засідання виконавчого комітету. Згідно з указом Президента України, почесне звання присвоїли Ользі Бруско та Євгенії Побиванець. Обидві черкащанки народили та виховали по п’ятеро дітей.

Джерело

Previous post У Золотоноші під час пожежі в багатоповерхівці врятували сімох людей
Next post У Черкасах презентували автоцентр та нові моделі “Рено”

Добавить комментарий