У Черкасах на двох вулицях встановлять «лежачі поліцейські» — Новини Черкащіни


03 серпня 2022, 09:27

Рішення про встановлення засобів заспокоєння дорожнього руху ухвалив виконавчий комітет. «Лежачі поліцейські» з`являться на вул.Сурікова та вул.Добровольчих батальйонів у Черкасах.

По вул.Сурікова засоби заспокоєння руху встановлять в районі перехрестя з вул.Промисловою. Про це просить низка організацій, які там розташовані. Як пояснив в.о.директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко, вул.Сурікова зараз відремонтована на всій протяжності, відсутні будь-які перешкоди для руху транспорту, водночас там розташовані зупинка і пішохідний перехід, у тому числі, звідти люди ідуть на кладовище.

По вул.Добровольчих батальйонів засоби заспокоєння руху хочуть встановити в районі житлових будинків №146/1 та №125. За словами Сергія Отрешка, ця вулиця відремонтована від вул.Крилова до вул.Пушкіна, там розміщений приватний сектор, а тротуари відсутні, тому є необхідність встановлення там «лежачих поліцейських».

У КП «ЧЕЛУАШ», яке опікується встановленням та ремонтом таких засобів у Черкасах, повідомляють, що у 2022 році «лежачі поліцейські» ще не встановлювали.  Водночас у період з 2017 по 2021 року встановлено 117 засобів (полос) примусового зниження швидкості (переважно по 2 полоси на 1 перехресті). Здебільшого засоби примусового зниження швидкості «лежачий поліцейський» встановлюються біля навчальних закладів, дитячих садків чи у житлових кварталах.

Про це інформує сайт ЧМР.

Джерело

Previous post Платниками податків за 7 місяців до бюджетів усіх рівнів сплачено 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів — Новини Черкащіни
Next post В Черкасах біля магазину собака напав на 10-літню дівчинку

Добавить комментарий