У Черкасах патрульні поліцейські продовжують виявляти осіб, які можуть зберігати заборонені речовини. Лише за останню добу правоохоронці зафіксували два таких випадки в різних районах міста.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Черкаської області.
Перший інцидент стався вночі на вулиці Сумгаїтській. Патрульні зупинили автомобіль "Renault Megane" через порушення комендантської години. Під час спілкування з учасниками події поліцейські звернули увагу на нервову поведінку пасажира. Під час поверхневої перевірки у нього виявили пакетик із порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичного походження.
Ще один випадок стався на вулиці Самійла Кішки. Інспектори роти тактико-оперативного реагування помітили чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з правоохоронцями. Під час перевірки у нього також виявили пакетик із речовиною, схожою на наркотичну.
В обох випадках на місце викликали слідчо-оперативну групу. Виявлені речовини вилучили та направили на експертизу.
