У Черкасах почали працювати пункти обігріву — Новини Черкащіни


22 грудня 2021, 14:59

З метою запобігання випадкам переохолодження людей на період погіршення погодних умов та зниження температури повітря у Черкасах почали роботу пункти обігріву.


Про це повідомляє Департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

Пункти обігріву відкрито в адміністративній будівлі департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: бульв. Шевченка, 307, та будівлях, в яких здійснює роботу територіальний центр надання соціальних послуг м. Черкаси за адресами: вул. Пушкіна, 13 а, та вул. Гвардійська, 7/5. Пункти працюватимуть в режимі робочого часу вищезазначених установ.

Всі вищезазначені пункти обігріву забезпечені антисептичними засобами та здійснюватимуть роботу з дотриманням вимог законодавства України, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Джерело

Previous post Черкаські перевізники хочуть, щоб вартість проїду піднялася майже вдвічі — Новини Черкащіни
Next post Міська рада планує розширити дорогу біля Будинку торгівлі — Новини Черкащіни

Добавить комментарий