У Черкасах поліцейські зупинили авто з наркотиками: вилучено близько 2,5 кг канабісу

Деталі

У Черкасах правоохоронці під час профілактичних заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху зупинили автомобіль Toyota Corolla, у багажнику якого виявили наркотичні речовини.

 

Як повідомили в Поліції Черкаської області, під час спілкування з поліцейськими 63-річний водій сам повідомив, що перевозить у багажному відділенні наркотики. На місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу Черкаського районного управління поліції.

Під час огляду транспортного засобу слідчі вилучили речовину рослинного походження, схожу на канабіс, загальною вагою близько 2,5 кілограма. Вилучені речові докази направили на експертизу до Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

За процесуального керівництва Черкаська окружна прокуратура чоловіку повідомили про підозру за ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України — незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів без мети збуту у великих розмірах.

Суд уже обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Наразі триває досудове розслідування.

scroll back to top

Previous post Холодні атмосферні фронти зумовлюватимуть короткочасні грозові дощі, місцями з градом
Next post Без сирени, а під метроном: як на Черкащині планують оголошувати хвилину мовчання

Добавить комментарий