У Черкасах просять відібрати землю у московської церкви та знести споруди, які там зведені | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У Черкасах зареєстрували петицію з вимогою відібрати землю, якою користується Управління Черкаської єпархії Української православної церкви. Автор петиції Володимир Півненко також просить знести споруди, які побудовані на цих ділянках.

«З відповіді на інший мій запит Черкаській міській раді я дізнався, що попередньо зазначена земельна ділянка не надавалась жодній іншій фізичній чи юридичній особі в оренду. Земельна ділянка була одразу передана в постійне користування Московській церкві за рахунок земель Черкаської міської ради. Прошу: 1) Визнати протиправним рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 21.08.2001 № 929; 2) Здійснити необхідні дії для вилучення землі у Московської церкви у повному обсязі; 3) Зобов’язати демонтувати споруди, які не відносяться до категорії культових Московську церкву», — йдеться у тексті петиції.

Станом на 14.00, 4 травня, під зверненням проголосувало 285 особи із 500 необхідних.

Нагадаємо, у Черкасах суд відмовив у позові, в якому Черкаська міська рада просить вилучити частину земельної ділянки, якою користується Управління Черкаської єпархії Української православної церкви. Поблизу спірної землі розташований Свято-Михайлівський кафедральний собор.

Previous post Черкаські веслувальники вибороли нагороди на всеукраїнських змагань
Next post Немає жодних підстав: у міськраді відреагували на петицію про відставку Бондаренка | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий