У Черкасах відбудеться виставка всесвітньо відомого художника | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Виставка «Акварельна елегія» Віктора Зеліка, який увійшов до списку 100 найкращих акварелістів світу, відбудеться 31 січня о 15.00 у Черкаському обласному краєзнавчому музеї.

Народився художник 17 березня 1951 року у місті Слов’янськ Донецької області. Навчався у Харківському художньо-промисловому інституті (нині Харківська державна академія дизайну і мистецтв.) на факультеті промислова графіка і пакування (1973–1978 рр.).

Серед доробку художника більш як 100 настінних розписів, плакати, батик, оформлення книг, рельєфи. З 1985 року Віктор Зелік є активним учасником виставок у Харкові, Донецьку, Краматорську, Ялті. У 2001–2011 роках відбулися його персональні виставки у рідному Слов’янську.

Утім, ще з 1990-х років художник захоплюється аквареллю і за 30 років роботи у цій техніці стає неперевершеним майстром станкового акварельного живопису. Сьогодні він увійшов до списку 100 найкращих акварелістів світу.

Як зауважує сам митець, його акварелі є «на всіх континентах окрім Антарктиди». А загалом на рахунку художника вже декілька тисяч робіт.

Previous post У Чорнобаї військовому, якого звинуватили у дезертирстві, призначили примусове психіатричне лікування | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У Черкасах 27-річна жінка займалася збутом наркотиків, її вдруге виявили правоохоронці (ФОТО) — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий