У Черкасах відбулися змагання пам’яті загиблих поліцейських | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Хлопці та дівчата з різних міст України взяли участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області з бойового мистецтва Комбат Самозахист ICO, пам’яті загиблих поліцейських.

Окрім молодих спортсменів та їхніх увболівальників, на заході були присутні родини загиблих черкаських правоохоронців, начальник управління кадрового забезпечення Іван Давиденко його заступник Василь Яхненко, керівник ГО “Всеукраїнська асоціація бойового мистецтва. Комбат Самозахист ICO” у Черкаській області Вячеслав Гамаза та гості міста.

Турнір розпочався з хвилини мовчання. Схиливши голови присутні згадали загиблих за Україну Героїв.

Опісля, розпочались поєдинки. На бійцівських килимах юні спортсмени показали набуті навички, силу, спритність та характер.

За результатами змагань було визначено найкращих учасників, яких нагородили медалями, грамотами та спортивним інвентарем.

Змагання пройшли за сприяння ГО «Спортивний клуб поліції» та  “Всеукраїнська асоціація бойового мистецтва. Комбат Самозахист ICO”.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для дружин загиблих військових із Черкас влаштували “День підтримки і краси”

Previous post На Уманщині легковик зʼїхав у кювет: один чоловік загинув, інший – в лікарні | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Планують розширення: у Смілі сьомий місяць працює релоковане підприємство з Херсону | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий