У Черкасах відзначили Міжнародний день студентського спорту — Новини Черкащіни


21 вересня 2022, 22:08

20 вересня 2022 року на Черкаському багатофункціональному стадіоні „Черкаси Арена“ відбувся обласний спортивно-оздоровчий захід серед студентів – легкоатлетичний забіг до Міжнародного дня студентського спорту України. Участь у заході взяли команди закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Організаторами заходу виступили Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з відокремленим підрозділом спортивної студентської спілки України в Черкаській області та за підтримки спортивного клубу «Богдан» Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Відкривали захід голова ВП СССУ в Черкаській області, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко та начальник Черкаського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Антоніна Саприкіна. Було зазначено, що цей захід також присвячується нашим славним воїнам, які боронять нашу державу від ворожих зазіхань.

DSC_0599

Під час урочистого відкриття тренер з кікбоксингу Тутик Сергій Миколайович отримав Подяку Міністерства освіти і науки України „за вагомий внесок у забезпечення успішного виступу студентів на Європейських університетських іграх“.

По закінченні забігу команди-учасниці отримали дипломи за участь у заході.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Джерело

Previous post Немає міграційної активності дітей на Черкащині, – експертка у сфері дитинства Людмила Волинець — Новини Черкащіни
Next post Черкаси передали гуманітарний вантаж для Миколаєва — Новини Черкащіни

Добавить комментарий