У Черкасах вимагали ввести санкції проти Коломойського | Черкаські новини — суспільство

Сьогодні, 8 жовтня, під стінами Черкаської обласної державної адміністрації мітингували представники “Демократичної Сокири”, “Національного Корпусу” та ветерани-державники. 

Активісти вимагали ввести санкції проти Ігоря Коломойського та справедливого суду для інших олігархів, які крали гроші в держави. Організував мітинг “Рух опору капітуляції”. 

Активіст осередку “Демократичної Сокири”, учасник АТО/ООС Максиміліан Склянський зазначив, що сьогодні мітингарі зібралися, аби нагадати владі про те, що вони мають дотримуватися законодавства та Конституції України, міжнародних правових актів. 

— Коломойський є міжнародним злочинцем. Він крав гроші у кожного українця, загальна сума — 5, 5 млрд доларів. Американська Феміда працює повільно, але невідворотно, тому на нього чекає ув’язнення. Для злочинця, який зараз перебуває під слідством у США, мають бути введені санкції Ради національної безпеки і оборони України. Звичайно, ми знаємо, що нині це вже, по суті, “кишенькова” структура, але ми все ще вимагаємо від влади дотримання законів. Коломойський у нас такий не один, тому санкції повинні стосуватися всієї цієї злочинної групи. Злочинці мають бути покарані, — говорить Максиміліан.

Представник “Національного корпусу”, учасник АТО/ООС Ігор Зайчук говорить, що всі олігархи повинні повернути награбоване державі. 

— Володимир Зеленський та члени його партії, коли йшли на вибори, обіцяли, що будуть “доганяти” олігархів та ставити їх у законні умови, повертатимуть награбоване державі. Але ми бачимо, що зараз відбувається повна профанація. Ми хочемо нагадати Володимиру Олександровичу, що “якщо хочеш щось зробити, то почни зі свого друга”, — каже Ігор Зайчук. 

Відповідна акція сьогодні проходить по всій Україні.

— Ми прийшли підтримати правду. Олігархи, як Коломойський, нас грабують, а їх постійно “відбілюють”. Ми хочемо, аби злодіїв не прикривали, а справедливо судили та саджали до в’язниць, — зазначив представник руху ветеранів-державників Анатолій Андрійович.

Previous post «Команда Бондаренка» стала новим володарем «Кубку міського голови – ЛНЗ»
Next post В поліції розповіли, чи справді Храм Білого Лотоса намагалися захопити рейдери | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий