У Черкасах вітали адміністраторів ЦНАПу з професійним днем — Новини Черкащіни


07 вересня 2023, 14:05

6 вересня адміністратори усіх центрів надання адмінпослуг України відзначають професійний день. Колектив Черкаського ЦНАПу привітав перший заступник міського голови Сергій Тищенко.


Від імені міського голови Анатолія Бондаренка, виконавчого комітету та міської ради Сергій Олександрович відзначив значну роботу і здобутки колективу. Вручив їм грамоту виконавчого комітету – за свідому громадянську позицію, активну участь у житті міської територіальної громади, патріотизм, невтомну волонтерську працю в умовах широкомасштабної війни та з нагоди Дня адміністратора ЦНАП в Україні.

«Цьогоріч ви відзначаєте 11-ту річницю від дня створення Центру. Також минає рік утворення департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Черкаської міської ради, якому крім прийому адмінпослуг делеговано повноваження органу реєстрації та ведення тергромади. Обсяги роботи, який ви виконуєте, дійсно вражаючі. За рік опрацьовано понад 63 тисячі заяв, прийнято близько 200 тисяч відвідувачів. У Черкаському ЦНАПі надають 304 види адміністративних послуг. Ваша команда взяла на себе величезне навантаження з перших днів війни, коли значно збільшилася кількість відвідувачів, серед яких десятки тисяч внутрішніх переселенців. Але результати говорять самі за себе: за результатами відгуків черкаський ЦНАП нині входить до п’ятірки кращих в Україні. Тож бажаю вам не зупинятися на досягнутому і рухатися лише вперед», – сказав Сергій Тищенко.

Із професійним днем адміністраторів черкаського ЦНАП привітала депутатка міської ради Валерія Шинкарьова, яка спільно з департаментом реалізує низку проєктів, та керівники структурних підрозділів ЦНАП.

Щодня міський ЦНАП відвідують від 400 до 600 черкасців та вимушених переселенців, зазначив  директор підрозділу Олег Ткаченко. Також він розповів про основні досягнення департаменту за рік.

«Цьогоріч додалася нова важлива послуга – мобільний адміністратор. Нею вже скористалися 23 черкасці, які не можуть відвідати ЦНАП з різних причин. Нещодавно запроваджена послуга «Ємалятко», яка користується великою популярністю серед містян. Деякі послуги стали швидкими, які надаються одразу на прийомі в адміністратора. Серед яких: витяг з Державного земельного кадастру, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру територіальної громади, інформаційна довідка з державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Перелік послуг поповнився ще однією важливою адмінпослугою – пошкоджено майно. Внутрішньо переміщені особи можуть звернутися до ЦНАПу та подати заяву про знищення або відшкодування майна внаслідок воєнних дій», – повідомив Олег Ткаченко.

За його словами, у ЦНАПі регулярно впроваджують нові сервіси для кращого обслуговування людей. Зокрема, спростили запис до електронної черги. Містяни активно користуються Viber чат-ботом ЦНАПу (https://tinyurl.com/9bvbu3uj) та новим чат-ботом у телеграмі (https://t.me/CNAP_CherkasyBot).

Популярний відділ оформлення біометричних документів. Усе більше громадян, у тому числі переселенців, звертаються для оформлення паспорту громадянина України та закордонного паспорту. За рік на оформлення біометричних паспортів прийнято понад 7500 заяв, завдяки чому місцевий бюджет наповнено на близько 2 млн грн.  Для зручності відвідувачів створені більш комфортні умови в приміщенні з окремим входом з вулиці Благовісної із зручним паркінгом та дитячим простором у сквері.

Розповів керівник ЦНАПу і про перспективи підрозділу.

«До кінця року плануємо впровадити 8 адміністративних послуг ветеранам війни і членам їхніх сімей, суб’єктами надання яких є Міністерство у справах ветеранів України. Фахівці ЦНАПу надають великий перелік адміністративних послуг різним категоріям осіб. І ті соціальні інструменти, які є у центрі, стануть запорукою співпраці з Мінветеранів. Ми маємо бути готовими до масового повернення українських воїнів після перемоги, сприяти їхній якісній і безпроблемній реінтеграції до родин, своїх громад», – зазначає він.

Відвідувачі ЦНАПу мають можливість оцінювати якість роботи фахівців. Для цього кожен охочий після отриманої послуги може залишити свій відгук.

 Про це повідомляє Черкаська міськрада.

Джерело

Previous post Вивезенням сміття займається «Черкаська служба чистоти». Що робити з платіжками від «Нової якості»? — Новини Черкащіни
Next post На Уманщині запрацювала Добровільна пожежна команда — Новини Черкащіни

Добавить комментарий