У Черкасах водій легковика збив чоловіка на електросамокаті: потерпілого госпіталізували

 

Дорожньо-транспортна пригода сталася 1 червня близько 17:00 на вулиці Митницькій у Черкасах.

Про що повідомили у пресслужбі поліції Черкаської області.

Водій автомобіля "Dacia Duster", рухаючись через нерегульоване перехрестя вулиць Надпільної та Митницької, не надав переваги в русі та скоїв наїзд на 62-річного чоловіка, який керував електросамокатом.

Унаслідок зіткнення керманич електросамоката отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували до медичного закладу.

За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Джерело

Previous post На Черкащині розслідують масове отруєння собак
Next post Виїзний прийом онкологів відбудеться в Умані

Добавить комментарий