У Черкасах водія електросамоката притягнули до відповідальності за п’яне керування

 

У Черкасах патрульні притягнули до відповідальності водія електросамоката, який порушив правила дорожнього руху та керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Черкаської області.

Інцидент стався під час патрулювання бульвару Шевченка. Поліцейські помітили, як чоловік на електросамокаті проїхав перехрестя на заборонний червоний сигнал світлофора.

Під час спілкування з водієм інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд у лікаря-нарколога. Медичний огляд підтвердив, що чоловік перебував напідпитку — результат склав 0,87 проміле.

На порушника склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а також винесли постанову за ч. 2 ст. 122 КУпАП за проїзд на червоний сигнал світлофора.

Водія відсторонили від керування електросамокатом.

Джерело

Previous post На Золотоніщині у чоловіка знайшли партію психотропів, яким він торгував через месенджер
Next post На Золотоніщині чоловік увірвався до будинку пенсіонерки та погрожував ножем

Добавить комментарий