Патрулювання вулиць у комендантську годину в Черкасах має здійснюватися лише силами Нацполіції.
Про це повідомив голова ЧОДА Олександр Скічко.
Будь-які самоорганізовані загони заборонені.
"Якщо хтось організувався в групи, має свою зброю, у жодному випадку не потрібно патрулювати вулицю в комендатнську годину", — сказав він.
Зауважимо, як повідомляв мер Черкас Анатолій Бондаренко, таке рішення прийняли, щоб унеможливити надзвичайні ситуації.
Нагадаємо, що комендантська година в Черкасах та області розпочнеться о 20:00 годині.
