У Черкасах вулиці в комендантську годину патрулювати можна тільки Нацполіції


 

Патрулювання вулиць у комендантську годину в Черкасах має здійснюватися лише силами Нацполіції.

Про це повідомив голова ЧОДА Олександр Скічко. 

Будь-які самоорганізовані загони заборонені. 

"Якщо хтось організувався в групи, має свою зброю, у жодному випадку не потрібно патрулювати вулицю в комендатнську годину", — сказав він. 

Зауважимо, як повідомляв мер Черкас Анатолій Бондаренко, таке рішення прийняли, щоб унеможливити надзвичайні ситуації. 

Нагадаємо, що комендантська година в Черкасах та області розпочнеться о 20:00 годині. 

Джерело

Previous post Імовірність ракетного удару: жителів Уманського району закликають не покидати укриття
Next post Уманський район: відбій повітряної тривоги, але просять бути напоготові

Добавить комментарий