У Черкасах за кошти Європейського банку та міського бюджету облаштують житло для переселенців — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

07.09.2023

Черкаський проєкт із облаштування тимчасового прихистку для внутрішньо переміщених осіб потрапив до числа тих, які були схвалені Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України для отримання субвенції.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Загалом на отримання субвенції подавався 1 081 заявник, і лише проєкти 44 міст були затверджені.

У межах реалізації проєкту у Черкасах буде перебудовано два приміщення колишнього дитячого садочку на вулиці В’ячеслава Чорновола, який давно не працює. Там буде обладнано 41 кімнату з усіма умовами для комфортного побуту. Буде впорядкована й прилегла територія.

Після ремонту тут зможе проживати до 250 людей, які через війну втратили все.

Загальна вартість проєкту становить 96 млн 115,12 грн. Втілюватиметься він на умовах співфінансування Європейського інвестиційного банку (76 541 тис. грн) та бюджету Черкаської міської територіальної громади. Частина субвенції на реалізацію проєкту надійде вже цьогоріч, інша – у 2024 році.

Загалом на сьогодні в Черкасах зареєстровані близько 30 тисяч українців із міст, де тривають військові дії.

У Черкасах у шелтері для внутрішньо переміщених осіб створюють більш комфортні умови проживання. Серед іншого, там встановлюють дитячий ігровий майданчик.

  • tag
  • житло для переселенців
  • субвенція
  • Черкаси

Previous post До Дня воєнної розвідки України ввели в обіг пам’ятну монету — Новини Черкасс
Next post Міжнародна організація передасть 35 потужних ноутбуків для соціальної сфери нашої області

Добавить комментарий