У Черкасах запускають безкоштовний курс із вивчення правил дорожнього руху

Деталі

 

 

У Черкасах на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр запускають безкоштовні курси з вивчення правил дорожнього руху. Після завершення навчання всі учасники зможуть самостійно скласти державний іспит з теорії ПДР.

За словами директорки освітнього простору Анни Драч, у липні Верховна Рада дозволила українцям самостійно вивчати теорію для отримання посвідчення водія. Ці зміни наштовхнули освітню мережу на запуск нового напрямку та формування навчальних груп у своїх просторах.

«Очевидно, що навіть після того, як ця опція повноцінно запрацює в Україні, автошколи і надалі пропонуватимуть свої послуги з вивчення теорії ПДР. Але середня вартість такого навчання складає 4-5 тисяч гривень. Натомість наша мережа пропонує вивчити правила дорожнього руху абсолютно безкоштовно: для цього достатньо вибрати зручну за часом групу та підключитися на заняття», — зазначає керівниця Гончаренко центру Черкаси.

Вона також наголосила, що навчальний формат нічим не відрізнятиметься від викладання в звичайних автошколах, адже до команди Гончаренко центрів приєдналися досвідчені викладачі з багаторічним досвідом.

«У Черкасах заняття проводитиме Богдан Ніконець — фахівець Всеукраїнської спілки автомобілістів. Це людина, яка дійсно “горить” своєю справою та обожнює викладати. І він як ніхто зацікавлений, аби наші студенти не просто завчили правила та знаки, а дійсно розуміли ПДР», — додає Анна Драч.

Набір на курси вже стартував: для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням. Після завершення навчання учасники курсів зможуть самостійно зареєструватися на складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

«Крім того, якщо людина вже має водійське посвідчення, але хоче актуалізувати знання з ПДР, вона також може зареєструватися на наші курси. Жодних обмежень для участі немає: лише бажання навчатися та здобувати нові знання», — наголошують в освітньому центрі.

scroll back to top

Previous post Смілянина засудили до 5 років тюрми за вкрадену банківську картку
Next post В дитячій книгозбірні дітям цікаво не лише читати, а розважатись

Добавить комментарий