У Черкасах засудили херсонця, який не захотів іти в армію | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Фото тематичне

У Черкасах винесли вирок чоловіку, який відмовився від проходження військової служби. 26 липня йому вручили повістку і направили на медогляд. Після визнання його придатним, призовник мав прийти до військкомату, але не зробив цього.

На суді чоловік пояснив, що після повномасштабного вторгнення російської армії, разом з родиною перебрався із Херсонщини до Черкас. Раніше в армії не служив.

«Пояснив, що факти викладені в обвинувальному акті відповідають дійсності. Із сім`єю прибув до Черкас із Херсонської області після початку вторгнення до України Російської Федерації. Після чого намагався влаштуватися на роботу до міськводоканалу, в результаті чого став на облік у військкомат, і після проходження медкомісії (раніше був не придатний до військової служби), йому повідомили, що він придатний і повинен з речами з`явитися 4 серпня до військомату на збори, на що він відмовився», — йдеться у вироку.

Свою провину обвинувачений повністю визнав та розкаявся. На його утриманні є двоє дітей. Враховуючи це, суддя вирішив призначити чоловіку покарання у вигляді 3 років і 6 місяців позбавлення волі. Водночас основне покарання йому замінили іспитовим терміном на 2 роки.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Previous post “Їм порадили не їхати”: цього року в Умані немає жодного хасида з росії | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post “Прямим наведенням ми били росіян”: танкіст із Черкащини розповів про військові будні | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий