У Черкасах завершуються громадські обговорення щодо перейменування вулиць | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Сьогодні, 23 вересня – останній день, коли жителі міста можуть подати свої пропозиції щодо перейменування низки вулиць та провулків у Черкасах. На цьому наголошує заступник начальника управління інформаційної політики Черкаської міської ради Олексій Дубовий, який відповідає за проведення громадського обговорення.

Розпорядження про проведення громадського обговорення міський голова Анатолій Бондаренко підписав 20 липня. Воно тривало протягом двох місяців. Усього на обговорення виносилося перейменування 122 об’єктів топонімики Черкас.

У зв’язку з воєнним станом його проводили шляхом електронної консультації та в письмовій формі.

— Нині надійшло 53 письмових та 24 електронних звернення із пропозиціями від містян, – розповів Олексій Дубовий. Усі охочі ще можуть подати свої пропозиції до кінця цієї доби. Після цього буде до 7 жовтня оприлюднений звіт про результати обговорення. Потім звернемося до департаменту архітектури та містобудування, щоб вони підготували проєкт рішення виконкому про перейменування, — зазначив він.

Пропозиції (зауваження) можна подати в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 701; тел. 33-12-43, e-mail: vpgs-ck.ua@ukr.net.

Перелік об’єктів топоніміки міста Черкаси, що виносяться на громадське обговорення:

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Previous post У Долині троянд стали менше красти квіти, – “Дирекція парків” | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Черкащині кіт рятувальників отримав грамоту від голови РВО

Добавить комментарий