У Черкасах збудували з нуля центр екстреної медичної допомоги — Новини Черкащіни

19 травня 2026, 20:48

Черкаська область отримала повноцінний центр екстреної медичної допомоги. Будівлю зведено з нуля і вже здано в експлуатацію — про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

У новому центрі розміщено централізовану диспетчерську, навчальні кабінети та укриття. За словами Табурця, йдеться не лише про нові приміщення — а про належні умови роботи служби, яка щодня рятує життя, та про стійкість екстреної медицини в умовах війни.

Будівництво фінансувалося з коштів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Європейського інвестиційного банку за співфінансування з обласного бюджету. 

Окрему подяку Табурець висловив директору Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігорю Фесуну — за особисте лідерство в реалізації проєкту, а також депутатам Черкаської обласної ради за ухвалення необхідних рішень.

Джерело

Previous post Черкаські школярі – переможці та призер світового фіналу INFOMATRIX 2026 — Новини Черкащіни
Next post Toyota Camry спалахнула посеред вулиці у Черкасах — Новини Черкащіни

Добавить комментарий