У Черкаській інфекційній лікарні буде сучасна лабораторія ПЛР-діагностики — Новини Черкащіни


06 жовтня 2021, 15:07

У КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» проведуть капітальний ремонт приміщень відділу ПЛР-діагностики клініко-діагностичної лабораторії та встановлять сучасне обладнання. Кошти на це виділили на останній сесії Черкаської міської ради.

Нині відбувається процедура тендерної закупівлі, після закінчення якої переможець торгів приступить до виконання робіт.

«Це надзвичайно хороша подія як для міської інфекційної лікарні, так і для міста в цілому. Адже наразі ПЛР-аналізи проводять лише у кількох закладах міста: Третій міській лікарні, обласному лабораторному центрі, обласній лікарні, обласному центрі СНІДу та у приватних лабораторіях. ПЛР-діагностика – це один з найновіших сучасних методів діагностики. Вона дозволяє швидко виявити різні інфекційні захворювання – як вірусні, так і бактеріальні. Можливість проведення таких аналізів безпосередньо у інфекційній лікарні буде важливим і позитивним кроком уперед», – говорить директор КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Світлана Волгіна.

Варто зазначити, що минулоріч після капітального ремонту в Черкаській міській інфекційній лікарні запрацював блок інтенсивної терапії.

«Ми і надалі працюємо над тим, щоб забезпечувати медичну галузь необхідними медикаментами і обладнанням. Зокрема, на останній сесії міськради близько 15 млн грн було спрямовано на розвиток галузі охорони здоров’я. Окрім коштів на капремонт відділу ПЛР-діагностики у інфекційній лікарні, передбачили також фінансування завершення ремонту приймального відділення у КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги», кошти на капремонт і обладнання для КНП «Перша черкаська міська лікарня». Здоров’я наших містян – це найбільша цінність, тому медичній галузі міста приділятимемо максимум уваги», — зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Джерело

Previous post Фахівці Держпродспоживслужби упродовж вересня перевірили тисячу закладів торгівлі в області — Новини Черкащіни
Next post У Корсуні-Шевченківському секретар міськради викликав поліцію, бо журналістка «заважала працювати» — Новини Черкащіни

Добавить комментарий