У черкаській музичній школі завершили ремонт. Стіни прикрасили малюнками (ФОТО) — Новини Черкасс

Фото: Черкаська міська рада

Про це повідомили на сайті Черкаської міської ради.

За словами директорки музичної школи Марини Хомік, на першому поверсі зроблені капітальний – у двох кімнатах та частковий ремонти – ще у двох, також тут повністю замінено електрокомунікації. На другому поверсі здійснено реконструкцію: два великі кабінети перебудовано в шість кімнат для занять. Також на обох поверхах повністю відремонтовані коридори і санвузли, буде замінено двері, що з’єднують із відреставрованою частиною.

Фото: Черкаська міська рада

Художниця Ольга Курська оздоблювала стіни навчальних кабінетів та коридорів відремонтованих поверхів. Ці роботи – на завершальному етапі.

Фото: Черкаська міська рада

Додамо, дитячу школу мистецтв №2 відвідує близько 400 дітей. Тут сформовано п’ять відділів: фортепіано, музично-теоретичних дисциплін, народних інструментів, оркестрових інструментів та вокально-хоровий відділ, а також діють театральна студія “РапсоДія” і художня студія “Барви натхнення”. Після завершення ремонту керівництво школи планує частину філій перенести в оновлене приміщення.

Фото: Черкаська міська рада

Як зазначають у міській раді, на утримання мистецьких шкіл Черкас у 2021 році затверджено фінансування розміром 85 млн грн загального фонду. Для поповнення матеріально-технічної бази мистецьких шкіл передбачено близько 700 тис грн, на капітальні ремонти – більше шести млн грн та на реконструкцію – 1,3 млн грн.

Previous post У Черкаській області розшукали 11-річного хлопчика, який зник напередодні (ВІДЕО)
Next post Завтра заморозки, а з п’ятниці дощі та потепління: до чого бути готовими черкащанам — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий