У Черкаській області виявили чоловіків, які незаконно вирубували акацію (ФОТО)


 

Двоє жителів села Скородистик, що на Черкащині, встигли вирубати та завантажити на автомобіль близько чотирьох кубічних метрів деревини породи акації. Будь-яких дозвільних документів водій не мав.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП у Черкаській області. 

Під час оголяду автомобіля правоохоронці, окрім деревини, виявили дві бензопили. Слідчо-оперативна група усе вилучила. Транспортний засіб помістили на арештмайданчик. Наразі встановлюються збитки, завдані чоловіками, та повні обставини події.

За вказаним фактом слідчими Золотоніського районного відділення поліції розслідується кримінальне провадження, відкрите за частиною 1 статті 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкаській області судитимуть лісівників, які змовилися та вирубали дерев на 450 тис грн. 

Джерело

Previous post За останню добу на Черкащині зареєстрували понад 160 випадків COVID-19
Next post Черкаська поліція шукає неповнолітню, яка не повернулася додому (ФОТО) — Новини Черкасс

Добавить комментарий