У Черкаській області ввели аварійні графіки відключення електроенергії

 

У зв’язку з наслідками попередніх масованих ракетних і дронових атак, 9 грудня з 14:55 по всій Черкаській області застосували графіки аварійних відключень (ГАВ).
Про це повідомили у пресслужбі АТ "Черкасиобленерго".

Відповідне рішення ухвалене за командою НЕК «Укренерго».

Крім того, в області й надалі діють графіки погодинних відключень (ГПВ). Енергетики закликають жителів поставитися з розумінням до вимушених заходів, які спрямовані на збереження стабільної роботи енергосистеми України.

У цей день фахівці наголошують на необхідності максимально ощадливого використання електроенергії, аби зменшити навантаження на мережу та уникнути подальших обмежень.

Джерело

Previous post У Черкаській області ввели аварійні графіки відключення електроенергії
Next post На Черкащині агент фсб отримав 15 років ув’язнення за підпали на Укрзалізниці та підготовку терактів

Добавить комментарий