У Черкаській області затримали чоловіка, який у потягу пограбував студентку


 

Чоловіка, який в потязі сполученням Миколаїв-Київ пограбував дівчину, затримали вчора на станції міста Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП у Черкаській області. 

Так, у 16-річної дівчини з пасажирського купе, в якому вона їхала на навчання, викрали рюкзак. Дівчина спала в купе, але прокинулась, коли почула, що хтось відкриває двері. До неї зайшов чоловік, він схзопив її рюкзак та почав тікати. Правоохоронці встановили 30-річного правопорушники та вилучили в нього особисті речі студентки та її рюкзак. 

Грабіжника затримали у процесуальному порядку відповідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За цим  фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Наразі вирішується питання щодо обрання забіжного заходу. Слідство триває.

Джерело

Previous post На Черкащині зафіксували майже 300 нових випадків COVID-19
Next post Безпека дитини: черкащанам радять, як обирати іграшку — Новини Черкасс

Добавить комментарий