У Черкаській області зупинили водія, який перевозив у багажнику канабіс


 

Інцидент стався 1 січня в Червоній Слободі. 

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП у Черкаській області. 

Там правоохоронці зупинили водія автомобіля Volkswagen за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки документів, 39-річний водій зізнався, що везе наркотики в багажнику. Правоохоронці виявили в машині трилітрову банку, ймовірно, з канабісом. Речові докази вилучили та направила їх на експертизу.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. Слідство триває.

Джерело

Previous post Коли колядують, щедрують та засівають в Україні: ці дати потрібно запам’ятати | Черкаські новини — суспільство
Next post За грудень у Черкаській області склали 25 протоколів на «ялинкових порушників»

Добавить комментарий