У черкаського депутата-волонтера пройшли обшуки | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

За інформацією видання «18000», у депутата Черкаської міської ради та директора КП «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника пройшли обшуки.

Як пише видання, обшуки провели працівники СБУ і стосувалися вони можливих махінацій із гуманітарною допомогою.

Офіційний коментар СБУ обіцяє надати пізніше. Також чекаємо на коментар і від Олексія Мельника.

Водночас відомо, що з перших днів війни Олексій Мельник активно долучився до волонтерської діяльності. Допомагав військовою амуніцією, спорядженням, маскувальними сітками, медикаментами, транспортом, їжею, засобами особистої гігієни, одягом тощо. Про це свідчать десятки відгуків про діяльність депутата. А на комунальному підприємстві «ЧЕЛУАШ», директором якого є Мельник, організували штаб із плетіння маскувальних сіток та збору гуманітарної допомоги.

Так, у коментарі «Про все» директорка БФ «Допоможи ближньому Черкаси» Лідія Дмитренко зазначила, що здивована новиною про обшуки, адже знає Олексія Мельника вже давно, а від початку повномасштабного вторгнення рф вони з ним почали активно співпрацювати, допомагаючи внутрішнім переселенцям та ЗСУ.

На захист депутата-волонтера висловився і черкаський військовий Ярослав Нищик. У своєму коментарі він також зазначає, що Мельник ніколи не відмовляв у допомозі й завжди знаходив індивідуальний підхід до потреб кожного військового, який до нього звертався.

— Сьогодні дізнався, що Олексію Мельнику СБУ інкримінує щось там негарне із гуманітаркою. Звітую: отримали від нього з рук в руки по першому зверненню безкоштовно 22 квітня 2022 року п’ять плитоносок із плитами та одну без плит, три каски третього класу захисту, одні тактичні активні навушники, чотири комплекти тактичних окулярів, 25 комплектів робочого одягу, сім комплектів наколінників, підсумки під магазини та гранатні підсумки, робочий інструмент, розгрузки, багато медикаментів та перев’язувального матеріалу, ліхтарики та кілька кілограмів батарейок, 10 павербанків, саперні «кішки», маскувальні сітки, продукти харчування, одноразовий посуд та засоби гігієни. По довоєнним цінам — тисяч на 150 гривень. Він просто відкрив двері складу і сказав брати, що саме потрібно, — написав Ярослав Нищик.

У мережі також почали поширювати слова підтримки Мельнику.

Previous post У Черкасах лунають вибухи. Влада просить не оприлюднювати дані про прильоти
Next post У Черкасах безкоштовно покажуть сімейне кіно | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий