У Черкаського митрополита Феодосія – російський паспорт

Деталі

Після того, як СБУ завітала з обшуками до черкаських церков московського патріархату, ще одна новина –черкаський митрополит Феодосій (Снігірьов) є має російський паспорт.

 

Про це повідомляє відома українська журналістка Соня Кошкіна у Телеграм.
«Я про нього вже розповідала. Це — той самий, що стращає священників, які хочуть перейти до Православної церкви України фразами «а что ві будєтє дєлать, когда сюда прідут русскіе солдаті?». Тобто ви розумієте, в Черкасах, в центрі країни, московські попи сиділи і чекали «руських освободітєлей»», – наголошує журналістка.
За її словами, Феодосій придумав роздавати медальки «За вірність» тим своїм попам, що залишаються в Українській православній церкві (типу не московського патріархату), він закладає у фундамент майбутнього храму в Черкасах капсулу з поміновенієм Кірілла.
«Це все — вже після Собору, на якому УПЦ сказала, що вона типу не московського патріархату. Брехуни погані», – обурюється журналістка.
І додає, Феодосій – корінний киянин, але навчався в Калузі, потім в Москві, де зробив стрімку церковну кар’єру. Власне, уточнює вона, російський паспорт — з тих часів.
«Абсолютний ідейний русміровець. На початку нульових Антоній Паканіч (головний проросійський діяч УПЦ типу не МП) виписав їх з братом до Києва. Паканічу такі кадри дуже потрібні. От уж воістину «какой поп, такой пріход». З нетерпінням чекаю інфи СБУ про результати обшуків», – зазначає Соня Кошкіна.

scroll back to top

Previous post На Черкащині чоловік пограбував 95-річного пенсіонера (ВІДЕО)
Next post Відзначили міського голову Сміли Сергія Ананка

Добавить комментарий