У Черкаському центрі матері та дитини відремонтували одне з відділень

Деталі

Незважаючи на війну, у Черкаському міському пологовому будинку «Центр матері та дитини» завершили ремонт гінекологічного відділення.

 

Як повідомили «Україні молодій» у Черкаській міській раді, відтепер там до послуг черкащанок і жінок, які переселилися у місто над Дніпром, тікаючи від війни, зручні палати із душовими кімнатами, сучасні операційні та, як результат, якісніший рівень надання медичної допомоги.
« Дякую колективу цього лікувального закладу за їхню важку й невтомну працю в такий складний для нашої країни час. Ми обов’язково переможемо й надалі робитимемо все можливе, аби покращувати умови для персоналу та разом із тим – підвищувати якість послуг у комунальних медичних закладах», – наголошує черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.
За його словами, у будівлі, де з 1964 року функціонує гінекологічне відділення, дотепер не було таких масштабних ремонтів. Але торік тут розпочали переобладнання – проклали нову електромережу, замінили мережі водопостачання і водовідведення, облаштували сучасний операційний блок, післяопераційну палати й палати підвищеної комфортності для пацієнток.

 

Як наголошує директор Черкаського центру матері та дитини Дмитро Вітренко, для колективу пологового будинку та жінок міста відкриття оновленого гінекологічного відділення – це важлива подія, особливо в теперішній, складний для країни, воєнний час. Адже все в цьому відділенні зроблено за сучасними стандартами та вимогами НСЗУ.
«У гінекологічному відділенні надають спеціалізовану гінекологічну допомогу вагітним та жінкам із захворюваннями репродуктивної системи, у ньому проводиться консервативне та оперативне лікування пацієнток, незалежно від їх місця проживання, зокрема й жінкам, які переїхали до нашого міста через війну», – говорить пан Дмитро.
І додає, тільки впродовж 2021 року у відділенні провели 1680 оперативних втручань
Між тим, з початку року в Черкаському центрі матері та дитини народилося 465 немовлят. Тільки за період воєнного стану – 285, 70 діток народили переселенки.
На знімку: черкаський міський голова Анатолій Бондаренко: «Підвищуватимемо якість послуг у комунальних медичних закладах і надалі».

scroll back to top

Previous post На Черкащині відкрили перший модернізований ЦНАП (ФОТО) — Новини Черкасс
Next post У змаганнях брали участь школярі 60 роїв з числа джур

Добавить комментарий