У Черкаському музичному коледжі заборонили проводити індивідуальні заняття. Викладачі вийшли на протест (Фото)

Викладачі Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського, студенти та їх батьки протестували під стінами навчального закладу сьогодні, 27 вересня. На заході також були присутні активісти-антивакцинатори, які виступають проти організованих щеплень від коронавірусу. Про це пише “Про все“.

Один із організаторів акції Михайло Євтушенко повідомив, що минулого тижня директор музичного коледжу видав наказ, який забороняє проводити індивідуальні заняття в очній та дистанційній формі.

– Цим наказом студентів фактично позбавили права на освіту, а викладачів – на роботу, – зазначив Михайло Євтушенко.

Фото наказу, який спричинив скандал

Обурило протестувальників і те, що директор музичного коледжу вивісив у холі закладу список викладачів, які не вакцинувалися, та розголосив їхні імена.

Викладачі зазначили, що хочуть самі обирати: вакцинуватися їм чи ні.

Дитячий ортопед у приватному медцентрі Тетяна Ільченко, яка теж прийшла підтримати протестувальників, назвала вакцинацію від коронавірусу експериментальною.

– Якщо вакцинуватися бездумно і примусово – наш імунітет буде “загнаний, як коняка”. Я не проти вакцинації, але проти того, щоб її вводили бездумно. Після вакцинації цими препаратами, які зараз нам пропонують, люди можуть захворіти на онкологію, а жінки стати бездітними, – зазначила пані Тетяна.

Також учасники акції підготували звернення до голови Черкаської ОДА Олександра Скічка.

– Ми висловлюємось категорично проти залякувань, цькувань і нетерпимості на ґрунті права вибору кожного відноситись до свого здоров’я так, як це закріплено в Конституції України. Ми вимагаємо: скасування незаконного наказу № 80 від 21.09.2021; видачі нового законного наказу про подальшу форму навчального процесу. Дотримуватись закону. Не допускати маніпуляцій і самоуправства, – йдеться у листі.

Previous post Вільне козацьке місто: гербові міста Черкаси виповнилося 230 років
Next post Офіційно запросили і не пустили: міський голова Черкас Бондаренко не зміг потрапити на Конгрес із Зеленським

Добавить комментарий