У Черкаському районі рятувальники провели навчання на електропідстанції — Новини Черкащіни


28 листопада 2021, 14:02

25 листопада на території електропідстанції ПС 330 кВ «Поляна» проведено тактико-спеціальні навчання із співробітниками ДСНС та представниками об’єкту.

Під час теоретичної частини навчань, рятувальники ознайомились із особливостями забезпечення пожежної безпеки об’єкту, розташуванням внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, особливостями вимог правил безпеки праці під час ліквідації надзвичайної події та гасіння пожеж, а також діями представників підстанції, чергового персоналу та добровільної пожежної дружини об’єкту, повідомляє пресслужба УДСНС України в Черкаській області.

За легендою навчань на підстанції “Поляна”, під час виконання перекачування трансформаторного масла з однієї ємності в іншу виникло загорання двигуна циркуляційного насоса та трансформаторного масла, що перекачувалось.

Пожежу виявив черговий персонал, який повідомив про подію оперативно-диспетчерську службу ДСНС.

Першочергово для гасіння пожежі задіяні члени ДПД об’єкта, які визначили місце пожежі, шляхи її розповсюдження, можливу загрозу обслуговуючому персоналу та діючому обладнанню і спорудам.

По прибуттю до місця виклику, пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС провели розвідку місця пожежі, встановили пожежний автомобіль на вододжерело, розгорнули необхідні сили і засоби та приступили до її гасіння. В найкоротший час умовна пожежа була локалізована та ліквідована.

Джерело

Previous post На Звенигородщині навчальному закладу повернуть землю вартістю 60 мільйонів гривень — Новини Черкащіни
Next post На Черкащині розшукують зниклого 14-річного хлопця — Новини Черкащіни

Добавить комментарий