У Чигиринському лісгоспі провели навчання з надання домедичної допомоги — Новини Черкащіни


13 травня 2022, 22:01

Днями в Чигиринському лісгоспі відбулося навчання з надання першої домедичної допомоги для працівників підприємства. Проводили навчання фахівці навчально-тренувального відділу Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

Інструктори навчально-тренувального центру розповіли чигиринським лісівникам алгоритм дій при наданні першої допомоги при зупинці серцевої діяльності і дихання,  продемонстрували як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію. Учасники заходу мали можливість відпрацювати на практиці всі ключові моменти надання домедичної допомоги.

279354642_359266166235854_5999678085716554080_n

Надзвичайно важливо знати і вміти надати першу допомогу у разі критичних життєзагрожуючих подій та нещасних випадків, особливо враховуючи реалії нашого сьогодення. Нині кожен повинен володіти навичками надання першої домедичної допомоги. Тож саме з цією метою керівництво Чигиринського лісгоспу і проводить такі заходи для працівників підприємства.

Після закінчення навчання голова профспілки Чигиринського лісгоспу Світлана Пилипенко передала на всі структурні підрозділи підприємства аптечки для надання першої медичної допомоги.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Джерело

Previous post Держпродспоживслужба роз’яснює організацію випасу худоби на пасовищі в умовах воєнного стану — Новини Черкащіни
Next post Черкасці у фіналі Кубку світу із Паралімпійською збірною України з футболу — Новини Черкащіни

Добавить комментарий