У чотирьох селах на Уманщині понад тридцять жителів отримали щеплення від дифтерії та правця — Новини Черкащіни


02 лютого 2024, 20:04

Продовжує свою роботу вакцинальний автобус Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Цього разу фахівці Уманського відділу організували виїзну профілактично-щеплювальну акцію у Дмитрушківській територіальній громаді.

Захід провели в межах кампанії «Вакцинуй важливого себе» спільно з колегами Старобабанівської лікарської амбулаторії, щоб жителі сіл Старі Бабани, Пугачівка, Косенівка та Молодецьке могли пройти медичний огляд і щепитися від небезпечних хвороб.

Під час цієї виїзної сесії 31 житель громади безоплатно вакцинувався від правця та дифтерії. Пацієнти також мали змогу виміряти артеріальний тиск. 12-ти особам спеціалісти визначили індекс маси тіла.

Медики нагадали, що інфікуватися правцем можна при потраплянні бруду чи землі в рану або поріз, внаслідок укусів тварин, травмування цвяхом та іншими гострими предметами, уламками деревини. Часто таке трапляється при роботі на городі та в саду. Тож щеплення від дифтерії та правця потрібно робити усім кожні десять років.

Окрім цього, відвідувачі заходу взяли участь у круглому столі щодо ментального здоров’я населення та подолання шкідливих звичок. Фахівці Черкаського обласного ЦКПХ провели бесіди про важливість дотримання здорового способу життя, подолання тютюнової та інших залежностей.

Жителі громади також отримали корисні консультації від спеціалістів Центру щодо профілактики неінфекційних хвороб.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Джерело

Previous post Легендарному Іванові Гончару виповнилося 113
Next post На аукціоні продали єдину прижиттєву книгу Василя Симоненка з його автографом — Новини Черкащіни

Добавить комментарий