У День Героя черкаська художниця презентувала мистецьку книгу — Новини Черкасс

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Презентація поетично-мистецької книги відбулась у Черкаському художньому музеї. Захід приурочили до Дня Героя, 23 травня.

За словами Олександри Теліженко, вірші для цієї книги вона почала писати ще 2012 року. Тоді планувала більше ліричних творів, та коли 2014 року почалися воєнні дії на сході України і її син Тарас пішов на фронт в зону АТО, вірші стали іншими. І запланована раніше назва збірки – “Другий вимір” – набула зовсім іншого сенсу.

– Говорять, що Україна переживає зараз український квантовий перехід – з минулого в майбутнє, з окупаційної темноти у світле майбутнє, в інший вимір. І ми впевнено захищаємо наш український простір. Україна зараз перебуває між двома фронтами: зовнішній – воєнний, і внутрішній – духовний, причому останній не менш важливий. Я переконана: хай важко, з кров’ю, але ми увійдемо в новий етап, – сказала мисткиня.

Літературно-художнє видання “Другий вимір” видали у видавництві Юлії Чабаненко. Книга невелика за розміром і оформлена так, аби бійці могли покласти її в кишеню, одягнути на руку, палець чи повісити на гачок. Окрім патріотичних та духовних поезій, у ній вміщені картини та фрагменти рушників майстрині, в яких, за її словами, закодовано символи перемоги і щасливого майбутнього.

Наклад – 1 000 примірників. Як розповіла авторка, більше частку тиражу передадуть воїнам на передову і в територіальну оборону, решту – в бібліотеки міста й області.

Фотографиня з Маріуполя створює проєкти, у яких розповідає історії переселенців.

Знайомся ближче з командою “18000” – підписуйся на інстаграм @18000_team

Previous post Світла пам’ять: на війні загинув захисник зі Сміли
Next post Тальнівщина втратила на війні 27-річного захисника — Новини Черкасс

Добавить комментарий