У ДТП біля Золотоноші постраждало двоє осіб

Автопригода сталася вночі 2 червня на автошляху в межах села Крупське Золотоніського району. У ній двоє людей отримали травми різного ступеня тяжкості й наразі госпіталізовані до лікарні. Про це розповіли у пресслужбі поліції області.

Попередньо, водій автомобіля «Ford Focus» не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, у результаті чого транспортний засіб з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом.

Внаслідок зіткнення травми отримали двоє пасажирів автомобіля, 56-річний чоловік та 39-річна жінка. Постраждалих госпіталізували до лікарні.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Золотоніського райвідділу поліції. Автомобіль, що потрапив у ДТП, поліцейські вилучили та помістили на майданчик тимчасового зберігання транспортних засобів.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Previous post Судили чоловіка, який поширював фейки про Бучу та ракетний удар по Умані
Next post В поліції області інформують – повідомлення про практику для школярів є фейковими

Добавить комментарий