У двох черкаських дитсадках завершили ремонт харчоблоків — Новини Черкащіни


02 жовтня 2021, 11:02

Поступово завершуються ремонти харчоблоків у дитячих садочках міста.

Зокрема, закінчили роботи у дитячому навчальному закладі № 74 «Лісова Пісня». Здійснили оздоблення підлоги, стін та стелі, встановили нові двері, провели електротехнічні роботи, замінили прилади опалення, оновили інженерні мережі водопостачання та водовідведення. Загальна вартість робіт склала більше 1 млн грн.

Також відремонтовано харчоблок садочка №76 «Золотий півник». Тут виконано опорядження стін та підлоги керамічною плиткою, фарбування стелі, замінено двері на металопластикові, змонтовано нові труби водопостачання та каналізації, розміщені накладні світильники. Загальна вартість робіт склала понад 900 тис грн. Окрім цього тут також встановили картоплеочисну машину, м’ясорубку та кондиціонер.

– Головне для нас – це здорове якісне харчування наших дітей, а без належних умов, у яких його готують, – досягти цього неможливо. Саме тому, одним із першочергових завдань влади є забезпечення комфортних і сучасних умов функціонування харчоблоків, яке ми на сьогодні й реалізовуємо, – наголошує міський голова Анатолій Бондаренко.

2222

Нині капітальні ремонти харчоблоків тривають також в дошкільних навчальних закладах №1, №25, №69, №76, №84 та №89.

«Зараз ми паралельно проводимо капітальні ремонти в декількох садочках і плануємо це зробити в усіх дошкільних закладах, які цього потребують» – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Джерело

Previous post У Черкасах відбувся концерт до Дня людей похилого віку — Новини Черкащіни
Next post З початку 2021 року в області усиновили 19 дітей — Новини Черкащіни

Добавить комментарий